تاریخ خبر: کد خبر: 885

زندگي نامه زندانيان سياسي قبل از انقلاب کتاب شد

کتاب «دلدادگان آزادي» که به معرفي و شرح زندگي نامه زندانيان سياسي قبل از انقلاب اختصاص دارد توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي و انتشارات شاهد به زودي به چاپ مي رسد.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از روابط عمومي بنياد شهيد استان خراسان رضوی، کتاب «دلدادگان آزادي» که به معرفي و شرح زندگي نامه زندانيان سياسي قبل از انقلاب اختصاص دارد توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي و انتشارات شاهد به زودي به چاپ مي رسد.

 

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگي اين بنياد با اعلام اين خبر درباره جديدترين خبرها از آثار مکتوب بنياد شهيد استان افزود: در راستاي حرکت در مسير شعار سال که با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» مورد تأکيد قرار گرفته است، چاپ تعدادي کتاب را در دستورکار خود قرار داده ايم.

 

کريمدادي عنوان کرد: کتاب «ولي ا...» با موضوعيت زندگي شهيدچراغچي به نويسندگي سيدمحمدصادق موسوي گرمارودي و کتابي با عنوان «دعا کردم برنگردي» به نويسندگي طيبه مزيناني درباره شهيدسبيليان که خاطرات همسر اوست از جمله کتاب هايي است که از ابتداي سال توسط انتشارات شاهد به چاپ رسيده است.

 

 این مقام مسئول از چاپ جلد سوم کتاب «فرهنگنامه جاودانه هاي تاريخ» با موضوعيت زندگي نامه و خاطرات ۸۴سردار شهيد به نويسندگي سيدسعيد موسوي خبر داد و افزود: کتاب «رهبران راستين» با مضمون نبوت که مجموعه اي بسيار پرمحتوا از نوشته هاي شهيد هاشمي نژاد است نيز توسط انتشارات شاهد در ۳ماهه نخست سال ۹۳ به چاپ رسيده است. معاون پژوهش وارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي تصريح کرد: ۲کتاب شعر کودک با عناوين «کارنامه بابا» و «کتاب نقاشي بابا» که توسط منيژه هاشمي و عليرضا پورحسن سروده شده است از جمله کتاب هايي است که مراحل تنظيم آن به پايان رسيده و در انتظار چاپ است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون