تاریخ خبر: کد خبر: 879

اعضای ستاد آقای روحانی در خراسان رضوی از عملکرد یک ساله دولت راضی نیستند

رئیس شورای حزب اعتدال و عقلانیت خراسان رضوی گفت: نخبگان ستادی اصلا در تصمیمات دولت دخالت ندارند/ دولت هشدار علما، مراجع و بزرگان را جدی بگیرد

به گزارش قاصدنیوز به نقل از «نسیم»، دولت‌آبادی در جلسه عمومی حزب اعتدال و عقلانیت خرایان رضوی در مشهد گفت: در مبارزه آقای احمدی‌نژاد و هاشمی کسی باور نمی‌کرد احمدی‌نژاد رای بیاورد، در این انتخابات نیز تا دقیقه نود کسی باور نمی‌کرد آقای روحانی رای بیاورد، در این مسیر حضور گسترده مردم پای صندوق رای و سخنان رهبر معظم انقلاب تعیین‌کننده بود.

 

این نماینده سابق  مجلس با تحلیل دلایل پیروزی روحانی در انتخابات 92 گفت: حمایت آقای هاشمی و سایر بزرگان یکی دیگر از دلایل پیروزی روحانی بود، حمایت آقای ناطق نوری، سید حسن خمینی و کناره‌گیری عارف از انتخابات موج‌های دیگری بود که باعث کمک به پیروزی روحانی شد.

 

رئیس شورای حزب اعتدال و عقلانیت استان ضمن انتقاد از عملکرد دولت متذکر شد: اعضای ستاد دکتر روحانی از عملکرد یک ساله دولت راضی نیستند و نخبگان ستادی اصلا در تصمیمات دولت دخالت ندارند. مشکل مردم ما اقتصاد است، لااقل باید از اقتصاددانان استفاده کرد، دولت باید هشدار  علما و مراجع و بزرگان را جدی بگیرد، ما نمی‌خواهیم کاری که آقای احمدی‌نژاد کرد را تکرار کنیم.

 

شما ببینید، آقای احمدی‌نژاد بعد از رای آوردن در اقدامی پسندیده اعضای ستادهای خود را جمع و از آنها تقدیر و تشکر کرد، انتقاد ما این است که علاوه بر اینکه آقای روحانی به مشهد نیامدند حتی یک نماینده هم برای تقدیر از اعضای ستاد نفرستادند، با توجه به مشکلات موجود آیا ارزش نداشت آقای روحانی برای یک تشکر ساده به مشهد بیایند؟ در مجلس آینده اگر کرسی‌های مجلس را توسط دوستان نگیریم آبی از این دولت گرم نمی‌‍‌شود.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون