تاریخ خبر: کد خبر: 70

شلوغی و ازدحام حاصل بی تدبیری مجدد دولت؛ این بار، اصلاح اطلاعات مرحله دوم هدفمندی /

وقتی باز هم کرامت مردم زیر سوال می رود + عکس و فیلم

این سردرگمی و بی تدبیری دولت و عدم تجربه اندوزی از شیوه ثبت نام ابتدایی مرحله دوم هدفمندی و توزیع سبدکالا باعث شد باز هم مردم چوب این ندانم کاری را بخورند.

وقتی باز هم کرامت مردم زیر سوال می رود + عکس و فیلم

به گزارش قاصدنیوز،در حالی که بنا بود امکان ثبت تغییرات متقاضیان دریافت یارانه نقدی از اردیبهشت ماه در پایگاه اینترنتی رفاهی فراهم شود سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد متقاضیان می توانند از چهارشنبه این هفته و با مراجعه حضوری به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به ثبت تغییرات خود اقدام کنند. اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه ها درحالی صادر شده است که دولت در این که به چه کسانی یارانه نقدی بدهد، هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده است.

 

سازمان هدفمندی یارانه ها در اطلاعیه ای رسماً اعلام کرد به اطلاع کلیه هموطنانی که در مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها ثبت نام کرده و به دلیل یکی از وقایع چهارگانه تولد، فوت، ازدواج و طلاق متقاضی دریافت این تغییرات در سامانه رفاهی بوده می رساند که متقاضیان می توانند از روزچهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ضمن در دست داشتن اسناد و مدارک معتبر با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به ثبت تغییرات اقدام کنند و همچنین آن دسته از هموطنانی که به دلایل مختلف از جمله(محجوریت، فقدان سرپرست، عدم صلاحیت سرپرست خانوار و …) متقاضی تغییر سرپرست خانوار خود هستند نیز می توانند پس ازمراجعه به فرمانداری محل سکونت خود و طی مراحل قانونی نسبت به تغییر سرپرست خانوار در دفاتر پلیس + ۱۰ اقدام کنند.

 

 

گزارش میدانی قاصدنیوز حاکی از آن است که متاسفانه ترافیک سنگین در خیابان های منتهی به فرمانداری و ازدحام، سرگردانی، عدم پاسخگویی و راهنمایی، موجبات نارضایتی شدید مردم را در پی داشته است.

در این بین ماموران ناجا که مسئول برقراری امنیت فرمانداری بودند، علی رغم نداشتن مسئولیت در قبال پاسخگویی به مردم، به کمک معدود کارمندان فرمانداری آمدند.

 

تمام کاری که یک مراجعه کننده باید در مراجعه حضوری به فرمانداری، گرفتن یک فرم ساده و تکمیل و انداختن آن در صندوق است. مشخص نیست این اقدام که می توانست بصورت اینترنتی و به راحتی اتفاق بیفتد به چه دلیل و منطقی بدین شکل از سوی دولت صورت انجام گرفته است.

 

در همین حال این سردرگمی و بی تدبیری دولت و عدم تجربه اندوزی از شیوه ثبت نام ابتدایی مرحله دوم هدفمندی و توزیع سبدکالا باعثشد باز هم مردم چوب این ندانم کاری را بخورند.

 

مسئولان امر بایستی نسبت به این جنس بی تدبیری ها، موجبات شکل گیری نارضایتی و در نهایت ایجاد تردید و بدبینی مردم نسبت به نظام اسلامی خواهد شد، پاسخگو باشند

عکس های رسیده از مراحل اصلاح اطلاعات خانوار در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در فرمانداری مشهد

اصلاح فرم یارانه فرمانداری مشهد تحقیر مردم دولت تدبیر و امید

اصلاح فرم یارانه فرمانداری مشهد

اصلاح فرم یارانه فرمانداری مشهد

اصلاح فرم یارانه فرمانداری مشهد

اصلاح فرم یارانه فرمانداری مشهد

 

 

رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۸۹ فرمودند:

کار مهم دیگر - که مخاطب و مسئول آن، دولت است - اهتمام به رفع عوامل نارضائی و مشکل‌ساز برای مردم است: مسئله‌ی معیشت، مسئله‌ی اشتغال، مسئله‌ی سامانه‌های اداری، مسئله‌ی منصوبان دستگاه‌ها - بخصوص در سطوح بالا - مسئله‌ی شهرداری‌ها، مسئله‌ی نیروی انتظامی، که مباشراً و مستقیماً با مردم روبه‌رو هستند و میتوانند بسیاری از مشکلات مردم را برطرف کنند یا خدای نکرده نارضائی‌هائی به وجود بیاید.

بنابراین دستگاه‌ها در مسائل گوناگون، اهتمام و هماهنگی داشته باشند؛ هماهنگی و هم‌افزائی داشته باشند؛ اختلاف وجود نداشته باشد؛ که این هم مربوط به دستگاه‌های دولتی است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون