تاریخ خبر: کد خبر: 5170

طرح سه فوریتی قطع مذاکره با آمریکا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد‌

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: طرح سه فوریتی نمایندگان در رابطه با قطع مذاکرات با آمریکا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد‌.

طرح سه فوریتی قطع مذاکره با آمریکا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد‌

به گزارش قاصدنیوز، امیرحسین قاضی زاده در گفتگو با تسنیم با بیان اینکه طرح سه فوریتی نمایندگان در رابطه با قطع مذاکرات با آمریکا در مجلس مورد بررسی قرار گرفته است، اظهار داشت: با توجه به ادبیات تهدید و زور سران ارشد آمریکا و کنگره این طرح تدوین و به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است.

 

وی با اشاره به دخالت برخی رژیم‌های نامعلوم در مذاکرات هسته‌ای تاکید کرد: آمریکا در سیاستی نادرست در حال گره‌زدن و ایجاد ارتباط بین مذاکرات هسته‌ای ایران و رژیم‌های نامعلومی همانند عربستان، امارات و برخی کشور های دیگر هستند، این در صورتی است که آمریکا باید بداند این موضوع به او هم ربطی ندارد و طرف حساب ما نماینده 1+5 است.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل اصلی نگرانی و درخواست ما برای لغو مذاکرات با آمریکا، کارشکنی‌ها و بدقولی هایی بوده که تاکنون از این کشور دیده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم مشکلات داخلی آمریکایی‌ها را حل کنیم، گفت: تا دیروز در حال رفع مشکلات و سوءتفاهمات با آمریکا بودیم که این موضوع به اینجا ختم نشد؛ ما نمی توانیم مشکلات کنگره را رفع کنیم زیرا اگر باز بخواهیم خواسته‌های آنان را برآورده کنیم فردای آن روز مجلس سنا نیز به اعتراض می‌پردازد و باز هم اگر بخواهیم به فعالیت خود ادامه دهیم، امکان دارد مجلس لردهای انگلستان به فعالیت‌های ما اعتراض کند.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به کشتی حامل کمک‌های بشر دوستانه ایران که در آب‌های آزاد به سوی یمن در حال حرکت است، تصریح کرد: مجلس حمایت خود را از این کشتی اعلام می‌دارد زیرا این کشتی نشان‌دهنده قوت، عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان است.

 

قاضی زاده گفت: در صورت ایجاد مزاحمت برای کشتی کمک‌رسان اقتدار خود را به رخ آن‌ها خواهیم کشید چراکه ما امروزه فهمیده‌ایم مستکبران هیچ زبانی را به جز اقتدار نمی‌فهمند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون