تاریخ خبر: کد خبر: 455

ارائه مجوز دوباره به برخی فیلم‌های توقیف‌شده

رئیس کارگروه هنر، رسانه و گردشگری کمیسیون فرهنگی مجلس نسبت به ارائه مجوز به برخی فیلم‌های توقیفی و ضبط برنامه‌های بدون مجوز انتقاد کرد.

ارائه مجوز دوباره به برخی فیلم‌های توقیف‌شده

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، رئیس کارگروه هنر، رسانه و گردشگری کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بروز برخی مشکلات در حوزه سینما، گفت: مشکلاتی در حوزه سینما در ارتباط با برخی سفارش‌ها در حوزه فیلم‌ها صورت گرفته است. برخی از این مشکلات فیلم‌هایی هستند که اکنون مجوز ندارند، اما در حال ضبط برنامه‌های خود هستند.

 

وی ادامه داد: برخی فیلم‌های توقیفی وجود دارد که متأسفانه اکنون مجوز گرفته‌اند و ما نسبت به این فیلم‌ها حرف داریم و کمیسیون فرهنگی مجلس در حال رایزنی در این خصوص است و قطعاً ما به عنوان دستگاه ناظر اجازه نخواهیم داد تخلفاتی در این حوزه صورت گیرد.

 

رئیس کارگروه هنر، رسانه و گردشگری کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: امیدواریم وزارت فرهنگ و ارشاد وظیفه خود را در ارتباط با این مسائل به طور صحیح انجام دهد.

 

حجت‌الاسلام پژمانفر یادآور شد: امیدواریم قبل از نام بردن از این فیلم‌ها و مطرح شدن آن به عنوان تخلف، وزارت ارشاد نصیحت مشفقانه ما را بپذیرد و همان‌گونه که مجلس تا به حال در حوزه سینما حمایت‌های لازم را داشته و این حس را داشته که معاونت سینمایی ارشاد در جهت تأمین خواسته‌های قانونی مجلس تلاش کند، از این به بعد این موضوع را رعایت کنند.

 

منبع: تسنیم

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون