تاریخ خبر: کد خبر: 4446

فرمانده سپاه فارس: برخوردهای سخیف را شدیدا محکوم می‌کنیم

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: ما با برخوردهای سخیف مخالف هستیم و برخوردهای سخیف مثل سنگ‌پراکنی را شدیداً محکوم می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار غلامحسین غیب‌پرور در یادواره سرداران و 130 شهید بخش خشت بیان داشت: مردم خشت در طول دوران دفاع مقدس و بعد از آن در طول انقلاب اسلامی ولایت‌مداری خود را ثابت کردند، امروز دشمنان می‌خواهند اسلام نباشد ولی ناکام بوده‌اند.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس کمبود و مشکلاتی وجود داشت ولیکن با این محدودیت‌ها همه رزمندگان به دنبال این بودند که دل امام خمینی (ره) را راضی نگه دارند و این حقیقتی است که در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاد که نسل جوان جامعه اگر بخواهند موفق باشند لاجرم باید گریزی به آن دوران بزنند.
فرمانده سپاه فجر افزود: امروز بیانات رهبر معظم انقلاب حرف امام زمان(عج) است و ما به پیروی از راه شهدا در صف ولایتمداران می‌مانیم، امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در این اقیانوس طوفان‌زده جهانی، ملت مسلمان را با تدابیر هوشمندانه به ساحل نجات هدایت کرده است.

سردار غیب‌پرور با اشاره به قضایای اخیر در رابطه با علی مطهری گفت: ما با این‌گونه برخوردهای سخیف مثل سنگ‌پراکنی مخالفیم و شدیداً محکوم می‌کنیم و مردم بصیر و ولایت‌مدار سناریوی پشت‌پرده این‌گونه اتفاقات را به‌خوبی می‌دانند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون