تاریخ خبر: کد خبر: 413

گزارش «نسیم» از حواشی همایش " انتظار و امید " در مشهد

همایشی با ظاهری غیردولتی که با استفاده از وسایل و امکانات دولتی برگزار شد/ تعداد زیادی از مدعوین با وسایل نقلیه دولتی از شهرستان‌های استان به محل این همایش در مشهد آورده شده بودند

گروه استان‌های خبرگزاری «نسیم»-محمد جواد سپهری راد: جمعه 23 خردادماه مصادف با سالگرد برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، شهر مشهد شاهد برگزاری همایشی  با عنوان  "انتظار و امید"  از سوی حاکمیان دولت یازدهم شد.

 

 فارغ از محتوای این برنامه که دارای نکات قابل تاملی از جمله تلاش برای تنفس مصنوعی به جریان اصلاحات با ایراد سخنرانی‌های شاذ، حمایت از فتنه‌گران مرتبط با آمریکا و اسرائیل، سردادن شعارهایی با هدف فشار برای رفع حصر فتنه‌گران و مسئولان کشتار مردم در حوادث پس از انتخابات سال 88 و حضور یکی از محکومان فتنه در این مراسم بود، اما محتوای مورد نقد در این گزارش استفاده گسترده از امکانات و وسایل دولتی برای تدارک و برگزاری این مراسم است. بر اساس تصاویر دریافتی توسط این خبرگزاری که از سوی تعدادی از میهمانان این برنامه برای ما ارسال شده، بخشی از مدعوین حاضر در مراسم از شهرستان‌های بجستان، گناباد، تربت حیدریه، فردوس و تایباد با خودروهای دولتی که عموما متعلق به آموزش و پرورش شهرستان‌های مذکور است به این مراسم آورده شده‌اند. در طول برگزاری این مراسم نیز استفاده از خودروهای دولتی برای تامین خدمات و پشتیبانی از این جشن قابل تامل است.

 

سوال اما این است که بدون در نظر داشتن محتوای این جشن و با فرض ثواب بودن کلیات برنامه، چه طیفی از مسئولان دولتی با دستور حمایت از برگزاری این مراسم استفاده از وسایل و خودروهایی با برچسب "استنفاده شخصی ممنوع" را مجاز شمرده‌اند؟

 

 

 

مرتبط:

فیلم، عکس و خبر این برنامه در قاصدنیوز

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون