تاریخ خبر: کد خبر: 344

فیلم / قبرهای آماده برای دفن متجاوزان به خاک ایران

«أبوبکر البغدادی» سرکرده گروهک تروريستي "داعش" در عراق در اين بيانيه گفت: ارتش عراق با نقشه و همدستی گروه سپاه قدس توانست برما چیره شود و گرنه ما قرار بود اماکن ديني "رافضي"ها را با خاک یکسان کنيم! وي در ادامه افزود: سپاه ایران مانع از آن شد که نقشه ما عملی شود. ما بزودی انتقام مجاهدين خودمان را از ایران می گیریم.

فیلم / قبرهای آماده برای دفن متجاوزان به خاک ایران

به گزارش قاصدنیوز، «أبوبکر البغدادی» سرکرده گروهک تروريستي "داعش" در عراق پس از شکست در سامرا در بيانيه ای گفته بود: ارتش عراق با نقشه و همدستی گروه سپاه قدس توانست برما چیره شود و گرنه ما قرار بود اماکن ديني "رافضي"ها را با خاک یکسان کنيم!

وي در ادامه افزوده بود: سپاه ایران مانع از آن شد که نقشه ما عملی شود. ما بزودی انتقام مجاهدين خودمان را از ایران می گیریم.

 

این فیلم پاسخی است به وهابیون خبیث «داعش» که شاید سودای حمله به مرزهای فیزیکی و یا مرزهای استراتژیک بین المللی ما در عراق، سوریه و لبنان را دارند.

 

این قبرها به‌وسيله كميته جست‌و‌جوي مفقودين در سال 87 در منطقه عمومي خوزستان، به منظور نمايش آمادگي ايران براي دفن متجاوزان به خاك جمهوري اسلامي ايران حفر شده اند و همچنان پا برجا هستند...

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون