تاریخ خبر: کد خبر: 119

نویسنده " خاک های نرم کوشک " در همایش سوریه تداوم سوم خرداد:

حزب الله با رمز یا مهدی(عج) توانست القصیر را فتح کنند

سعید عاکف که خود چندی پیش در سوریه در جریان حوادث میدانی حضور داشت گفت: نیروهای حزب الله با رهبری مستقیم حسن نصرالله و رمز یا مهدی توانستند در حدود ده روز القصیر را فتح کنند که اگر خیانت بعضی از گروه ها نبود این شهر یک روزه هم توسط حزب الله فتح می شد.

حزب الله با رمز یا مهدی(عج) توانست القصیر را فتح کنند

به گزارش قاصدنیوز به نقل از خبرگزاری رسا خراسان رضوی؛ همایش سوریه تداوم سه خرداد با حضور سعید عاکف نویسنده کتاب خاک های نرم کوشک (پرتیراژترین کتاب دفاع مقدس) که خود چندی پیش در سوریه در جریان حوادث میدانی حضور داشت در سالن همایش های مدرسه علمیه نواب ظهر روز شنبه سوم خرداد، اظهار داشت:

 

 •  بحث سوریه فقط مربوط به چند سال اخیر نیست بلکه در واقع بیش از 12 سال قبل و با ترور باسل اسد برادر بشار اسد کلید خورده است ؛زیرا او معتقد بود که باید به اسرائیل حمله کرد و جلوی تحریکات این رژیم غاصب را گرفت.

 

 •  استعمار و سپاه شیطان هرکجا نوری از حقیقت را ببیند می خواهد آن را نابود کند ولی غافل از این است که حقیقتی را که خداوند پشتیبانی می کند هرگز نابود نمی شود.

 

 •  شیعیان شروع کننده هر انقلابی هستند که علیه استکبار در جهان آغاز شد، حتی آغازگر انقلاب هند هم شیعیان بودند و بعد استعمار آن را به دست فردی که به منافع آنها نزدیک باشد تحویل داد.

 

 • در کنگره آمریکا گفته شد که نباید هلال شکل گرفته شیعه در منطقه به قرص کامل تبدیل شود و با این شیعه هراسی حملات علیه شیعه را گسترش دادند و دشمنان اسلام با فریب کاری آتش جنگ در سوریه را از شهر خالدیه روشن کردند وابتدا توسط عوامل خود بر اهل سنت ظلم کرده وسپس سلفی ها با کشتن شیعیان انتقام گرفتند.

 

سعید عاکف سوریه

 

 •  دشمن در القصیر تونل های زیرزمینی و به عبارتی یک شهر زیر زمینی ایجاد کرده بود و نیرو و امکانات فروانی از جمله تسلیحات نظامی و مواد غذایی و تجهیزات پزشکی را برای دو سال فراهم کرده بود و تک تیراندازهای آموزش دیده و خبره ای را بکارگیری کرده بود و قصد حمله به جنوب لبنان را هم داشت که حزب الله جلوی این آلت های دست استکبار را گرفت و کوه خیالی را که از خود ساخته بودند را به کاهی تبدیل کرد.

 

 •  نیروهای حزب الله با رهبری مستقیم حسن نصرالله و رمز یا مهدی توانستند در حدود ده روز القصیر را فتح کنند که اگر خیانت بعضی از گروه ها نبود این شهر یک روزه هم توسط حزب الله فتح می شد.

 

 • فرمانده دستگیر شده این شهر می گوید من در عمرم از چیزی نترسیدم ولی برای اولین بار از صدای لبیک یا حسین حزب الله به لرزه افتادم.

کلمات کلیدی

 • 0 0

  یاحسین رمز همیشگی پیروزی حق جویان.

 • sd 0 0

  خیلی دارن براش می زنن. خدا حفظش کنه ،کافیست یه بار با این شهید زنده برخورد داشته باشی ، شیفته مرام و اخلاقش میشی

ارسال نظر

تریبون