تاریخ خبر: کد خبر: 6862

بخش‌هایی از انیمیشن نبرد خلیج فارس2 رونمایی شد/

انیمیشن شبیه سازی پرتاب موشک از تونل‌های زیرزمینی سپاه+دانلود

در قسمت هایی از این انیمیشن نشان داده می شود که موشک های سجیل از نقاط مختلف آب و هوایی ایران شلیک می شوند ولی در یک لحظه نقاط حسّاس دشمن را هدف قرار می دهند و در عین حال، هیچ یک از ابزارهای دشمن، قدرت انهدام این موشک ها را ندارند و اصطلاحاً به این عملیات، حمله گله زنبوری اطلاق می شود.

به گزارش «قاصدنیوز»، هفته گذشته خبری مبنی بر رونمایی از شهر موشکی سپاه در عمق 500 متری زیر زمین منتشر شد که بازتاب های گسترده ای در رسانه های ایران و جهان داشت، در همین رابطه، گروه انیمیشن فاطمة الزهراء (س) از چهار سال قبل با ساخت مجموعه انیمیشن «نبرد خلیج فارس 2» نبرد دریایی ایران و آمریکا در آینده را به تصویر خواهد کشید.

 

پرتاب موشک سپاه

در قسمت هایی از این انیمیشن نشان داده می شود که موشک های سجیل از نقاط مختلف آب و هوایی ایران شلیک می شوند ولی در یک لحظه نقاط حسّاس دشمن را هدف قرار می دهند و در عین حال، هیچ یک از ابزارهای دشمن، قدرت انهدام این موشک ها را ندارند و اصطلاحاً به این عملیات، حمله گله زنبوری اطلاق می شود.

 

گفتنی است تکنیک موشکی به کار گرفته شده در این انیمیشن به گونه ای است که قابلیت دور زدن موشک های عربستانی و آمریکایی میان برد و دوربرد پاتریوت و سپر ضد موشک ارو اسرائیل و سیستم ضد موشک تاد را دارند یکی از تاکتیک های موجود در دور زدن و عبور از سپر موشکی آمریکا این است که تعداد زیادی موشک در یک زمان شلیک شود و در یک لحظه به نقطه هذدف اصابت کنند و این تاکتیک در انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 کاملاً به تصویر کشیده شده است.

 

پرتاب موشک سپاه

فرهاد عظیما کارگردان و مدیر گروه انیمیشن سازی فاطمة الزهراء (س) در گفتگو با «قاصدنیوز» در مشهدمقدس اظهار کرد: ما برای ساخت این انیمیشن از هیچ کارشناس نظامی استفاده نکرده ایم و فقط تدبیر و نگاه استراتژیک خودمان را به کار گرفتیم و این کار تنها با تکیه به فضل و عنایت الهی به ثمر رسیده است و نتیجه اش این شد که چنین روزهایی که خبر رونمایی از شهر موشکی نیروی هوافضای سپاه رسانه ای شده است، بهترین زمان مناسب برای اکران این انیمیشن می باشد.

 

وی افزود: ما چند سال پیش روبات های جنگنده ایرانی را به تصویر کشیدیم که قابلیت کنترل از راه دور دارند و روی آنها مسلسل های سنگین و تفنگ های تک تیرانداز نصب می شود که به عمق دشمن نفوذ می کنند و بدون هیچ تلفات انسانی درگیر می شوند و آنها را نابود می کند. این در حالی است که امسال ارتش و سپاه از روبات های جنگنده خود رونمایی کردند؛ یعنی گروه انیمیشن کار ما، سه سال قبل تصویر سازی متحرک این روبات ها را ساخته بودند. بدون اینکه از هیچ مشاور نظامی استفاده کرده باشد یا کسی به آنها گفته باشد که ایران چنین روبات هایی را در اختیار دارد.

پرتاب موشک سپاه

مدیر گروه انیمیشن سازی فاطمة الزهراء (س) با اعلام اینکه مشغول ساخت انیمیشنی دیگر با موضوع حمله موشکی به عربستان است اظهار کرد: در این انیمیشن نشان داده خواهد شد که پایگاه های نظامی و نفتی عربستان و پایگاه های آمریکایی مستقر در خاک عربستان مورد اصابت موشک های انصار الله یمن قرار می گیرد و آنها را منهدم می سازد و حقیقتاً همین اتفاق چند روز قبل با حمله موشکی نیروهای انصار الله به پایگاه هوای بزرگ خمیس مشیط عربستان اتفاق افتاد که طی آن دهها جنگنده منهدم شد و صدها نفر تلفات انسانی بر جای گذاشت.

 

وی در ادامه افزود: گروه ما شامل عده ای از جوانان بسیجی و ولایی هستند که خدا امداد غیبی خود را به ایشان می رساند؛ گاهی معجزه در جنگ با توپ و تانک صورت می گیرد و گاهی در جبهه جنگ نرم روی نوک قلم ها و موس های کامپیوتر و افکار و ایده های افراد متمرکز می شود. انشاء الله بتوانیم با حمایت های مسؤولان امر در آینده کارهای بزرگتری را به ثمر برسانیم.

 

دانلود

کلمات کلیدی

 • سید مجتبی 1 0

  فقط آرزوی غرور
  ماازنسل زمان جنگیم چه آن زمان که مجرد بودیم امتحانمونوخوب
  پس دادیم
  وحالاهم که نسلی ازتبار انقلاب ازمابوجود آمده
  با قدری تامل.
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  الله اکبر
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  ای رهبر آزاده آماده آیم آماده
  به قرآن محمد بعداز 8سال ناراحتی روحی وروانی
  تازه جان گرفتم

ارسال نظر

تریبون