تاریخ خبر: کد خبر: 882

110 نانوایی مشهد به مناسب میلاد حضرت امام حسن (ع) نان صلواتی عرضه می کنند

رئیس اتحادیه صنف نانوایان مشهد گفت: 110 نانوایی مشهد عصر شنبه به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) به رسم هر ساله نان رایگان توزیع می کنند.

 110 نانوایی مشهد به مناسب میلاد حضرت امام حسن (ع) نان صلواتی عرضه می کنند

به گزارش قاصدنیوز، ابراهیم خلیلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر سال عده ای از خیرین در قالب ˈهیات متوسلین به حضرت امام حسن مجتبی (ع)ˈ با همکاری شرکت تعاونی و اتحادیه نانوایان مشهد به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع) به توزیع نان رایگان و صلواتی اقدام می کنند.

 

وی گفت: این نانوایی ها در نوبت عصر امروز بر اساس سهمیه پخت روزانه خود اقدام به پخت و توزیع نان رایگان بین شهروندان و زائران می کنند.

 

وی با بیان اینکه سهمیه این نانوایی ها از پنج تا 15 کیسه متفاوت است، افزود: نانوایی های مزبور با نصب پرده ای زرد رنگ مشخص شده اند.

 

وی اظهار کرد: علاوه بر آن به یمن این میلاد فرخنده 10 هزار بسته نان نیز بعد از نماز جماعت مغرب و عشا در مساجد شهر توزیع می شود.

 

خلیلی گفت: هیات متوسلین به کریم اهل بیت (ع) به منظور ترویج این سنت حسنه که از مشهد الرضا (ع) شروع شده امسال بخشی از هزینه مربوط به عرضه نان صلواتی را به شهرستان های استان و برخی مناطق کشور از جمله شیراز و مهاباد اختصاص داده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون