تاریخ خبر: کد خبر: 835

ویژه برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در مشهدمقدس اجرا می‌شود

 ویژه برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در مشهدمقدس اجرا می‌شود

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام مجید فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: مسئله عفاف و حجاب مسئله کلانی در جمهوری اسلامی است که اتفاقا دشمن به همین نقطه برای ضربه زدن اتکا می‌کند، آنها روی مسئله عفاف و حجاب و ترویج بدحجابی بسیار فعال است و متاسفانه بعضی از مسئولان فرهنگی بعضا اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند که همسو با دشمن است.

 

عضو شورای شهر مشهد مقدس گفت: نهادهای فرهنگی گاهی اوقات مطالبی منتشر می‌کنند که ناخواسته همسو با دشمن است و از روی ملاحظات سیاسی حرف‌هایی می‌زنند که باید دید بازتری داشته باشند تا دشمن از آن برداشت نکند.

 

فاطمی تاکید کرد: اگر ما قانون عفاف و حجاب را که ابلاغ شده در مسیر درست اجرا کنیم بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه شورای شهر مشهد مقدس در مسئله عفاف و حجاب بسیار حساس است گفت: شورای شهر مشهد نسبت به این مقوله در پایتخت معنوی ایران بسیار هوشیار است و در کمیسیون فرهنگی برنامه‌هایی ویژه به طور کلی و برنامه‌هایی مشخص برای هفته عفاف و حجاب مشخص شده است.

 

فاطمی گفت: به طور کلی سیاست‌هایی در مقوله تحکیم بنیاد خانواده پیش گرفته‌ایم که مسئله عفاف و حجاب زیرمجموعه تحکیم بنیاد خانواده است زیرا بی‌حجابی بنیان خانواده را سست می‌کند، همچنین فرهنگسرای عفاف و حجاب و خانواده برنامه‌هایی را در راستای هفته عفاف و حجاب اجرا می‌کنند که متناسب با نیاز روز شهر است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون