تاریخ خبر: کد خبر: 827

نشست‌های تدبر در قرآن کریم در حرم رضوی برگزار می شود

رئیس اداره علوم قرآن و حدیث آستان قدس رضوی گفت: جلسات تدبر در قرآن همه روزه با حضور بیش از 300 نفر ویژه عموم زائران و مجاوران در جوار بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از صبح توس، مهدی لسانی با اشاره به استقبال گسترده زائران و مجاوران به حضور در این نشست‌ها در ایام ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: نشست‌های تدبر در قرآن کریم همه روزه قبل و بعد از نماز ظهر و عصر در صحن دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

 

وی بیان کرد: جلسات تدبر در قرآن همه روزه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر ویژه عموم زائران و مجاوران در جوار بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این نشست‌ها قبل از نماز ظهرو عصر از ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۲:۳۰ با حضور حجج‌الاسلام یحیی زاده، تولایی، صفاجو، مهریزیان و حسنی برگزار می‌شود که پیرامون تدبر آیاتی منتخب از هر جزء تلاوت شده در همان روز گزارشی ارائه می‌شود.

 

رئیس اداره علوم قرآن و حدیث آستان قدس رضوی تصریح کرد: نشست‌های بعد از نماز ظهر وعصر نیز از ساعت۱۳:۱۵ تا ۱۴ با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد خامه‌گر، با تلاوت، تفسیر و تدبر یک جزء قرآن کریم در همان روز دنبال می‌شود.

 

وی با بیان این که این برنامه‌ها در فضایی صمیمی، به منظور انس بیشتر همگان با قرآن کریم برگزار می‌شود، اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسات آشنا شدن مخاطبان با تفسیر و تدبر سوره‌ای از قرآن کریم و پاسخ به پرسش‌های آنان در این حلقه‌ها می‌باشد. دریافت خواهند کرد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون