تاریخ خبر: کد خبر: 800

توجه به موضوعات فرهنگی لازمه موفقیت در کارهای عمرانی و اقتصادی

به گزارش قاصدنیوز به نقل از صبح توس، مجید پیراسته عصر دیروز در گفتگوی زنده رادیویی صدای خراسان رضوی در خصوص فعالیت‌های شهرداری مشهد با محوریت شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اظهار کرد: مدیران و خدمتگزاران شهر در شهرداری مشهد تلاش کرده‌اند وظایف خود را با مدنظر قراردادن شعار سال ۹۳ که از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده است به نحو احسن انجام دهند تا بتوانیم رضایت بیشتری را از شهروندان کسب کنیم.

 

وی افزود: از آنجا که با توجه به شعار سال فعالیت‌های شهرداری نیز باید سمت و سوی فرهنگی پیدا کند این مهم در تمام مناطق شهر مشهد مدنظر قرار گرفته است به گونه‌ای که هم به تاثیرات فرهنگی کارهای عمرانی توجه شود و هم فعالیت‌های خاص فرهنگی در مشهد گسترش یابد.

 

مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد ادامه داد: همه ما می‌دانیم در صورتی در کارهای اقتصادی و عمرای موفق خواهیم بود که به زمینه‌های فرهنگی توجه شود؛ در این ارتباط شهرداران مناطق و سایر مدیران شهرداری متعهد هستند که به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

پیراسته تصریح کرد: همچنین تلاش شده تا شهرداران مناطق ارتباط بیشتر و صمیمانه‌تری را با شهروندان برقرار کنند و بیشتر در جمع آنان حضور یابند که این خود موضوع تکریم ارباب رجوع است.

 

وی در پایان با اشاره به نامگذاری شعاری در شهرداری مشهد برای سال ۹۳ خاطرنشان کرد: در کنار اینکه شهرداری مشهد شعار سال را سرلوحه برنامه‌ها و اقدامات خود دارد، موضوع “درآمدهای پایدار و هزینه‌های ماندگار” را به عنوان شعار سال ۹۳ تدوین کرده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون