تاریخ خبر: کد خبر: 795

برگزاری مسابقه "ماه مهربون" ویژه زائران خردسال حرم مطهر امام رضا (ع)

مدیر فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: مسابقه فرهنگی «ماه مهربون» ویژه زائران خردسال حرم مطهر رضوی در ایام ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.

برگزاری مسابقه "ماه مهربون" ویژه زائران خردسال حرم مطهر امام رضا (ع)

به گزارش قاصدنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، محمد جواد هاشمی‌نژاد، اظهار کرد: کتاب مجله «ماه مهربونی» در قالب شعر، قصه، مسابقه، معما، نقاشی و تصاویر زیبا برای زائران کودک و خردسال حرم امام رضا (ع) در ایام ماه بزرگ خدا، طراحی شده است.

وی خاطرنشان کرد: «سلام ماه مهربون»، «تشکر از خد»، «مهمون امام»، «کارهای خوب»، «آفرین خروس جون»، «یک عالمه خوبی»، «گل‌های زرد نذری» و «خداحافظ ماه مهربون» از مباحثی است که در این کتاب مجله به آن پرداخته شده است.

هاشمی‌نژاد اظهار کرد: این مسابقه ویژه کودکان 7 تا 11 سال طراحی شده است و قرعه کشی مسابقه همزمان با عید سعید فطر برگزار می‌شود که به برگزیدگان این مسابقه فرهنگی، پیامک ارسال می‌شود.

وی با اشاره به چگونگی شرکت و تکمیل پاسخنامهٔ این مسابقه فرهنگی گفت: علاقمندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www. aqr. irو یا ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی 3000802222 در این مسابقه شرکت کنند.

مدیر فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: برای شرکت در مسابقات فرهنگی از طریق پیامک، کافی است شمارهٔ گزینه‌های صحیح سوال‌ها را به صورت یک عدد 5 رقمی از چپ به راست، پس از ذکر نام مسابقه، نام، نام خانوادگی، سن، تحصیلات و شهر به سامانه 3000802222 پیامک کنید.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون