تاریخ خبر: کد خبر: 6759

درمان شاعر دفاع مقدس در انتظار مساعدت مسئولان

همسر قاسم‌علی اسفندیار، شاعر دفاع مقدس گفت: قاسم‌علی اسفندیاری شاعر دفاع مقدس همچنان در کما است.

به گزارش قاصدنیوز، سیده محترم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، در رابطه با آخرین وضعیت جسمانی قاسم‌علی اسفندیاری اظهار داشت: این شاعر دفاع مقدس همچنان در کما است و تنفس وی با کمک دستگاه‌ است.

 

 همسر شاعر دفاع مقدس با بیان اینکه حال جسمانی قاسم‌علی اسفندیاری وخیم است، افزود: تاکنون هیچ مسئولی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای عیادت از این شاعر و رزمنده دفاع مقدس نیامده‌اند.

 

حسینی با بیان اینکه متاسفانه بنیادشهید تنها هزینه‌های درمان جانبازان بالای 20 درصد را تقبل می‌کنند، عنوان‌کرد: هم اکنون نوبت رسیدگی و تعیین جانبازی این رزمنده دوران دفاع مقدس است اما به دلیل اینکه وی در کما است نمی‌تواند به کمیسیون مراجعه‌کند و در کمیسیون برای وی غایبی رد شده است.

 

وی با بیان اینکه آب آوردن روده و شکم همسرم از آثار شیمیایی دوران جنگ تحمیلی است، تصریح‌کرد: براساس قوانین بنیاد شهید برای تایید شیمیایی وی باید چند نفر شهادت دهند که همسرم در منطقه‌ای که جانباز شده و در زمان شیمیایی زدن از سوی رژیم بعثی عراق حضور داشته است.

 

وی با بیان اینکه پیش از این استاندار خراسان رضوی نیز قول رسیدگی موردی به وضعیت میزان تعیین جانبازی وی را مطرح کرده بودند، خاطرنشان‌کرد: هنوز این مشکل برطرف نشده است.

 

همسر شاعر دفاع مقدس با بیان اینکه  هزینه درمان این شاعر دفاع مقدس 14 تا 70 میلیون تومان است، گفت: اسفندیاری هم اکنون نیازمند و یاری و مساعدت مسئولان است چراکه بیماری و وضعیت جسمی اکنون این شاعر به دلیل حضور در جبهه جنگ بوده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون