تاریخ خبر: کد خبر: 5282

همزمان با اعیاد شعبانیه:

تولید و توزیع پرچم مهدوی در میان تشکل‌های فرهنگی مشهد

به منظور فضاسازی شاد و متنوع در ایام سالروز میلاد امام زمان (عج)، 7هزار پرچم‌ در ابعاد مختلف در بین تشکل‌های مشهدی توزیع می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز، محصولات فرهنگی متنوعی برای روز نیمه شعبان در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به فضا سازی شهر با پرچم‌های ساتن، توزیع کتاب کار مبلغ ، پوستر و فلش کارت اشاره کرد.

 

تولید و توزیع 7هزار پرچم ساتن متوسط، 300پرچم ساتن بزرگ،10هزار پرچم خودرویی از جمله برنامه‌های واحد انتشاراتسازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد به منظور زیباسازی فضای شهری و همچنین تولید 3هزار پرچم سه گوش، 500پرچم عرضی مخمل و10هزار سربند از دیگر برنامه‌های  فضا سازی شهری در ایام نیمه شعبان در جهت اجرای بهتر برنامه‌ها پش بینی شده است.

 

7 عنوان سرود و کلیپ نیز برای جشن‌های نیمه شعبان تولید می‌شود. همچنین تشکل‌ها برای اجرای برنامه‌های خود می‌توانند از کتاب «کار مبلغ» به منظور ترویج فرهنگ مهدوی بهره مند شوند به  همین منظور هزار نسخه کتاب «کار مبلغ» تولید شده است که به تشکل‌ها و مساجد برگزار کننده جشن‌های نیمه شعبان اهدا می‌شود.

 

تولید 500 عدد شابلون نیز یکی دیگر از محصولات فرهنگی این ایام خواهد بود که طبق برنامه ریزی‌های انجام شده 10هزار  نسخه کتاب کودک تولید و خریداری شده است تا کودکان هر چه بیشتر با فرهنگ مهدوی آشنا شوند.

 

6 فریم پوستر و فلش کارت با رویکرد توجه به مستضعفان و11 فریم با رویکرد القاب مهدی موعود(عج) ، 2 عنوان پوستر از دیگر محصولات فرهنگی تولید شده است.

 

از دیگر برنامه های اجرای تئاتر های خیابانی و پاتوق های سرود است که در ایستگاه های شور و انتظار تشکل های فرهنگی اجرا خواهد شد.

 

منبع: ستاد اطلاع رسانی تا انقلاب مهدی(عج)

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون