تاریخ خبر: کد خبر: 4823

اسامی 200 معتکف حرم رضوی اعلام شد

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از اعلام اسامی پذیرفته شدگان اعتکاف مسجد جامع گوهرشاد در سال جاری خبر داد.

به گزارش قاصدنیوز، سید خلیل منبتی اظهار کرد: برای شرکت در اعتکاف ایام البیض امسال مسجد جامع گوهرشاد حدود ۱۲ هزار نفر ثبت نام کردند.

 

 

وی گفت: به دلیل انجام عملیات ساختمانی و استحکام بنای مسجد جامع گوهرشاد، ظرفیت پذیرش به ۲۰۰ نفر کاهش یافته است.

 

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی تصریح کرد: اسامی برگزیدگان از طریق پورتال جامع آستان قدس رضوی به آدرس www.aqr.ir اعلام شده و متقاضیان باید حداکثر تا دوم اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل فرم مربوطه و ثبت نام قطعی خود اقدام کنند.

 

مهندس منبتی بیان داشت: برای کسانی که ثبت نام قطعی می نمایند، امکان انصراف وجود ندارد و چنانچه به هر دلیل در این مراسم شرکت ننمایند، با توجه به کثرت شرکت کنندگان، تا ۵ سال از امکان ثبت نام مجدد محروم خواهند شد. لذا توصیه می شود قبلا ازانجام هرگونه ثبت نام قطعی، از امکان حضور خود اطمینان حاصل کنند.

 

وی با اشاره به اینکه همچون سنوات گذشته، همه از حق مساوی برای استفاده از این مراسم برخوردار هستند، افزود: مراسم اعتکاف حرم مطهر رضوی یک نمونه ایده‌آل از اعتکاف در سطح کشور به لحاظ معنوی و فرهنگی است که در جوار حرم ملکوتی امام رضا(ع) برگزار شده و خدمات متنوعی نیز به معتکفان ارائه می‌شود.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون