تاریخ خبر: کد خبر: 4803

کفن پوشان حامی حیوانات! + عکس

این جنابان عالی که برای کشتار چند سگ رگ گردنشان باد کرده است، برای کشتار بیش از 2500 انسان هم نوع خود در طی یک ماه گذشته در یمن و دیگر انسان ها در سوریه، عراق، فلسطین و... چه کرده اند و در کجا به سر می برند؟

در پی انتشار خبر کشتن تعدادی سگ در مشهد، صبح امروز تجمع اعتراضی حامیان حقوق حیوانات مقابل اداره کل محیط زیست خراسان رضوی برگزار شد.
 
 
یکی از بینندگان «قاصدنیوز» به نام (سعید.ف) چند جمله ای را درباره این تجمع ارسال نموده است:
 
فارغ از غیرانسانی بودن رفتار نامناسب با حیوانات که مخلوقات خدا هستند اما با دیدن این عکس ها مدام این جمله به ذهنم خطور می کند که این جنابان عالی که برای کشتار چند سگ رگ گردنشان باد کرده است، برای کشتار و مجروح شدن بیش از 2500 انسان همنوع خود در طی یک ماه گذشته در یمن و دیگر انسان ها در سوریه، عراق، فلسطین و... چه کرده اند و در کجا به سر می برند؟
 
تابلوی «بای ذنب قتلت» را برای کشتن چند سگ بالای دست گرفته اند! اما برای کشتار هزاران هزار انسان( و نه مسلمان و نه شیعه) چه کرده اند؟
 
چرا نگفتند آیا مسلمان بودن جرم است؟
 

تجمع محیط زیستی

تجمع محیط زیستی

کلمات کلیدی

 • 2 3

  چقدر خوبه که یاد بگیریم هر چیزی در جایگاه خودش زیباست هم این حمایت هم حمایتهای انسانی دیگر

 • ف.د 2 4

  اول از همه اينكه ريشه تمام خشونت ها از همين نقطه شروع ميشه، كسانيكه ميتونن با حيوان به اون مظلومي كه حتي قدرت حرف زدن و دفاع كردن از خودشو نداره اونطوري رفتار كنن و بدون توجه به مظلوميتش اونطوري بي رحمانه بكشنش ميتونن ادم رو خيلي راحت تر بكشن چون احساسي در وجودشون ندارن، دوم شما از كجا ميدوني ما براي كشته شدن بي گناهان چكار كرديم يا نكرديم؟ شما ضد حيوانات واقعا خطرناك هستيد وقتي چشمتونو رو زجه هاي اون سگ بستيد انتظار داريد من فك كنم داد مظلومان فلسطينو شنيديد؟ مظلوم مظلومه، هيچ فرقي نداره سگ باشه يا انسان، كودك ازارها، حيوان ازارها همه از يك قماش هستند، شما چه قدمي براي انسان ها برداشتين جز نشستن و كامنت هاي بيهوده گذاشتن؟؟ مطمينم هيچي، ولي تعداد زيادي ازما تو خيريه هاي مربوط به بيماران خاص، كودكان كار و... فعال هستيم ميدونين چرا؟ چون انسانيت داريم چيزيكه براي امثال تو يه جوكه

 • 0 2

  چقدر جالبه پس لطفا برای مرغ و گاو و گوسفند هم یه جنبش راه بیاندازید تا عائله آنها هم فراموش نشن

 • 3 0

  خیلی کار درستی کردن

ارسال نظر

تریبون