تاریخ خبر: کد خبر: 4770

مسافران دومین قطار گردشگران اروپایی در حرم+عکس

دومین قطار گردشگران اروپایی، آمریکایی و آسیای شرقی پس از عبور از شهرهای مختلف به مشهد مقدس رسید و مسافران آن به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش قاصدنیوز، این 26 گردشگر که از کشورهای کانادا، ایتالیا، مجارستان، لهستان و ... به ایران سفر کرده اند، در حرم امام رضا(ع) حضور یافتند و از ویژه برنامه‌هایی که در رواق دارالرحمه حرم مطهر رضوی برای آنان تدارک دیده شده بود، بهره‌مند شدند.

گردشگر خارجی


نمایش فیلم حرم شناسی به زبان انگلیسی، معرفی اماکن متبرکه و کتابخانه آستان قدس رضوی و اهداء محصولات فرهنگی از جمله برنامه‌هایی بود که به همت اداره امور زائران غیر ایرانی، ویژه این گروه از گردشگران برگزار شد.


قطار گردشگران خارجی 25 فروردین سال جاری وارد ایران شد و بازدید از حرم مطهر رضوی و اماکن تاریخی شهر مشهد مانند آرامگاه فردوسی در برنامه‌ مسافران این قطار بود.


گردشگران خارجی پس از یک روز حضور در مشهد، پایتخت معنوی ایران را به مقصد طبس ترک و از آنجا به سمت بافق و یزد حرکت می کنند.


گفتنی است؛ سال گذشته نخستین قطار «عقاب طلایی» حامل گردشگران اروپایی وارد شهر مقدس مشهد شد و مسافران این قطار از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و مذهبی پایتخت معنوی ایران بازدید کردند. این گروه متشکل از 48 گردشگر از 12 کشور جهان بودند.

 

گردشگر خارجی

گردشگر خارجی

گردشگر خارجی

گردشگر خارجی

گردشگر خارجی

 

منبع: روابط عمومی آستان قدس رضوی

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون