تاریخ خبر: کد خبر: 4102

سعید حدادیان میهمان بازی پرسپولیس و پدیده در مشهد

وی ادامه داد:‌ احساس وظیفه اخلاقی کردم که به ورزشگاه آمدم. با اینکه وقت زیارت مشهدم را از دست نمی‌دهم، اما گفتم سری به این بازیکنان و تیم بزنم؛ چون به من خیلی محبت کرده بودند.

سعید حدادیان میهمان بازی پرسپولیس و پدیده در مشهد

به گزارش قاصدنیوز، بازی دیروز پدیده و پرسپولیس سوای چهره‌های مختلفی که معمولا در این‌گونه بازی‌ها دیده می‌شوند، ‌یک چهره ویژه هم داشت؛ حاج‌سعید حدادیان.

 

او که به‌گفته خودش به اصرار پرسپولیسی‌ها و برای دومین‌بار در عمرش به ورزشگاه آمده بود، بعد از بازی در راهروی استادیوم در محاصره خبرنگاران حرف‌های جالبی زد.

 

این مداح اهل‌بیت(ع) که آشکارا از بردن پرسپولیس خوش‌حال بود، گفت:‌ من برای زیارت، سحر جمعه به مشهد آمدم و با پرسپولیسی‌ها هم‌سفر شدم و آن‌ها در فرودگاه و هواپیما به من خیلی محبت کردند. من با بزرگان این تیم مثل خوردبین و درخشان رفیق هستم. نمی‌دانستم که پنج‌بازی است که این تیم باخته است. به من گفتند دعا کنید.

 

وی ادامه داد:‌ احساس وظیفه اخلاقی کردم که به ورزشگاه آمدم. با اینکه وقت زیارت مشهدم را از دست نمی‌دهم، اما گفتم سری به این بازیکنان و تیم بزنم؛ چون به من خیلی محبت کرده بودند. وقتی به ورزشگاه بود؛ اما ظاهرا قدمم رسیدم، نیمه اول مسابقه تمام شده خوب بود و پرسپولیس گل زد و پیروز شد.

 

حدادیان البته تاکید کرد: دوست ندارم به‌گونه‌ای تبلیغ شود که زحمات این بازیکنان در میدان تحت‌الشعاع قرار بگیرد. همه پرسپولیسی‌ها برای برد پرسپولیس دعا کردند و یکی از آن‌ها من بودم.

 

حدادیان در‌مورد اینکه پرسپولیسی است یا نه، گفت: همه خانواده ما پرسپولیسی هستند و فقط دو فرزندم از پنج‌فرزندم استقلالی هستند و دلیلش این است که آن‌ها همیشه طرفدار ضعفا بودند!

 

وی در ادامه تصریح کرد: در بین استقلالی‌ها با امیر قلعه‌نویی دوست هستم و او بچه‌‌محل من بوده و چهل‌سال است یکدیگر را می‌شناسیم. اگر پرسپولیس با استقلال بازی کند و مربی آن‌ها امیر قلعه‌نویی نباشد، من ١٠٠درصد طرفدار پرسپولیسم و استقلال را فقط به‌خاطر امیر دوست دارم.

 

منبع: شهرآرا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون