تاریخ خبر: کد خبر: 3912

پیکر شهید نیروی انتظامی در خلیل‌آباد تشییع شد

صبح امروز پیکر مطهر مهدی نوروزی شهید نیروی انتظامی در خلیل‌آباد تشییع شد.

به گزارش قاصدنیوز، در آستانه سی و ششمین بهار آزادی و فرارسیدن دهه مبارک فجر بار دیگر دشمنان و قاچاقچیان مواد مخدر در درگیری با نیروهای انتظامی در منطقه خاش، جوانی دیگر از این مرز و بوم را به شهادت رساندند که در مراسم باشکوهی امروز با حضور روحانیون و قشرهای مختلف مردم خلیل‌آباد، فرماندار، امام جمعه، فرماندهان انتظامی شهرهای کاشمر، بردسکن و نیروهای نظامی و انتظامی خلیل‌آباد پیکر استوار دوم، مهدی نوروزی در این شهرستان را تشییع کردند.

 

 در این مراسم شرکت‌کنندگان با شعارهای کوبنده انزجار خود را از دشمنان ایران اسلامی اعلام کردند و آمادگی خود را برای دفاع از کشور نیز اعلام کردند.

 

در این مراسم پس از تشییع در خلیل‌آباد این شهید به زادگاهش روستای سعدالدین انتقال داده شد و در مراسم ویژه‌ای در کنار همرزمان دوران دفاع مقدس به خاک سپرده شد.

 

سرهنگ نبی‌الله رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان خلیل‌آباد با تقدیر از حضور مردم ولایت‌مدار در این مراسم باشکوه افزود: نیروی انتظامی آمادگی خود را در همه صحنه‌ها به اثبات رسانده و امروز شاهدیم که در درگیری‌هایی که در مناطق سیستان و بلوچستان  بعضا اتفاق می‌افتد این نیرو با تمام توان دفاع می‌کند و در این راه با جانفشانی و از خودگذشتگی سربازان انقلاب اسلامی یک لحظه از دفاع دست بر نمی‌دارد.

 

منبع: فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون