تاریخ خبر: کد خبر: 3680

جزئیات جلسه دادستان کل کشور با مدیرعامل «پدیده»

مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده‌شاندیز» از برگزاری جلسه با دادستان کل کشور خبر داد و گفت این جلسه به‌منظور بررسی مباحث مطرح‌شده در ارتباط با فعالیت این شرکت در روزهای اخیر برگزار شد.

جزئیات جلسه دادستان کل کشور با مدیرعامل «پدیده»

به گزارش قاصدنیوز، مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده‌شاندیز» از برگزاری جلسه با دادستان کل کشور خبر داد و گفت این جلسه به‌منظور بررسی مباحث مطرح‌شده در ارتباط با فعالیت این شرکت در روزهای اخیر برگزار شد.

 

محسن پهلوان‌مقدم در گفتگو با شهرآرا، در تشریح جزئیات این جلسه اظهار کرد: در این جلسه ضمن ارائه مدارک و اطلاعات شرکت پدیده شاندیز، دادستان کل کشور را در‌جریان فعالیت‌های این شرکت قرار دادم.وی افزود: حجت‌الاسلام رئیسی در این جلسه دستوراتی دادند که در آینده اجرایی خواهد شد.

 

مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده شاندیز» تصریح کرد: دادستان کل کشور در این جلسه تاکید کرد که بنای قوه قضائیه بر این نیست که مشکلی برای سهام‌داران «پدیده» ایجاد شود؛ البته چند کار اداری باید انجام گیرد، که به‌زودی انجام خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه خرید‌و‌فروش سهام شرکت پدیده شاندیز همچنان ادامه دارد و از این نظر مشکلی وجود ندارد، مدعی شد: خرید‌و‌فروش سهام به‌شکل قانونی و رسمی در‌حال انجام است؛ اما در مشهد به‌دلیل رکود بازار مسکن، بنگاه‌ها خرید‌و‌فروش سهام پدیده و دیگر‌شرکت‌ها را انجام می‌دادند که کاری غیر‌قانونی بود و پلمب شدند.پهلوان‌مقدم همچنین در واکنش به اظهارات روز گذشته معاون‌اول قوه قضائیه مبنی‌بر اینکه «افراد مختلفی اعم‌از دست‌اندرکاران، سهام‌داران و کسانی که در ایجاد این مسائل دخالت داشته‌اند و مدیران مختلف، تحت تعقیب قرار گرفته‌اند»، ابراز کرد: به‌هیچ‌عنوان قرار نیست کسی بازداشت شود؛ متخلفان باید بازداشت شوند، نه ما که تخلفی مرتکب نشده‌ایم.وی خاطرنشان کرد: پروژه شهر رویایی پدیده‌شاندیز در زیربنایی بیش‌از ٥٠هکتار زمین به‌وسعت یک‌میلیون‌و‌١١٠‌هزار متر و با مجوزهای قانونی درحال اجراست.مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده‌شاندیز» ادامه داد: در‌حالی‌که بیشتر شرکت‌ها در کشور در‌حال تعدیل نیرو هستند، بیش‌از ٣٠هزار نفر در ٥٠ پروژه در‌حال‌احداث مشغول کار هستند.

 

گفتنی است‌ به‌گزارش روابط‌عمومی گروه شرکت‌های پدیده، بنا‌به درخواست‌های مکرر سهام‌داران این شرکت، جلسه پرسش‌و‌پاسخ با حضور سهام‌داران و مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز، امروز برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی

  • مجتبی علیزاده 9 0

    سلام.درتلویزیون پدیده راتبلیغ کنید.

  • ش 9 0

    هر کس به فکر خودشه از صداو سیما گرفته تا بقیه چرا وقتی کارد به استخوان میرسه همه یکدفعه فعال میشن و دارن حتی اون چیزی هم که هست با خاک یکسان میکنن پس خداحافظ سرمایه گذاری در ایران همان افغانستان بهتره

ارسال نظر

تریبون