تاریخ خبر: کد خبر: 2493

همزمان با نمایشگاه رسانه های دیجیتال مشهد صورت میگیرد:

افتتاح جشنواره «من، خانواده، فناوری» به همت فرهنگسرای فناوری و رسانه

در این جشنواره شهروندان می توانند با خریداری یک بسته نرم افزاری و نصب در رایانه خود، بصورت غیر حضوری مباحث و مبانی اولیه فناوری را آموزش دیده و پس از اتمام دوره آموزشی خود با شرکت در آزمون غیر حضوری، در صورت موفقیت در آزمون، گواهی نامه معتبر شهروند الکترونیک را دریافت می نمایند.

افتتاح جشنواره «من، خانواده، فناوری» به همت فرهنگسرای فناوری و رسانه

به گزارش قاصدنیوز، مجید عسگری، مدیر فرهنگ سرای فناوری ورسانه مشهد، در گفتگو با خبرنگار سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، جشنواره من، خانواده،فناوری به همت فرهنگ سرای فناوری و رسانه در راستای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی خانواده ها و شهروندان مشهدی از ابتدای آبان ماه 93 اجرا می شود.

 

وی افزود: در این جشنواره شهروندان می توانند با خریداری یک بسته نرم افزاری و نصب در رایانه خود، بصورت غیر حضوری مباحث و مبانی اولیه فناوری را آموزش دیده و پس از اتمام دوره آموزشی خود با شرکت در آزمون غیر حضوری، در صورت موفقیت در آزمون، گواهی نامه معتبر شهروند الکترونیک را دریافت می نمایند.

 

عسگری با بیان اینکه در جشنواره پاییزه این طرح که با مشارکت اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار خواهد شد، مسئولیت صدور گواهی نامه های علمی بر عهده دانشگاه آزاد مشهد می باشد، ابراز کرد: نرم افزار قابلیت ارائه 3 یوزر داشته و هر شهروند با خرید یک نرم افزار به مبلغ 35.000 ریال می تواند برای 3 نفر از بسته آموزشی بهره برداری نمایند.

 

وی ادامه داد: در جشنواره پاییزه چنانچه مخاطبان تا پایان 30 آذر ماه آزمون بسته های آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارند می تواند در بخش جوایز این جشنواره نیز شرکت نمایند.

 

مدیر فرهنگ سرای فناوری ورسانه مشهد گفت: این نرم افزار شامل چند فصل است که به ترتیب فصل اول درباره مبانی فناوری اطلاعات، فصل دوم آشنایی کلی با مفهوم نرم افزار، فصل سوم آشنایی با ویندوز 7، فصل چهارم مدیریت فایل ها و فصل پنجم شبکه و اینترنت است.

 

وی ادامه داد: مراسم افتتاحیه این جشنواره همزمان با اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، سوم آبانماه در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار و از پوستر این همایش رونمایی می شود.

 

عسگری یادآور شد: تمام علاقمندان می توانند تا30 آذرماه آزمون را برگزار کنند و اختتامیه این برنامه بهمن ماه برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون