تاریخ خبر: کد خبر: 236

اختصاص ۸۰ میلیارد تومان برای احداث کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی

اختصاص ۸۰ میلیارد تومان برای احداث کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی

اختصاص ۸۰ میلیارد تومان برای احداث کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی

سردارغلامرضا احمدی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) ظهر امروز در دیدار فرماندهان و پاسداران سپاه خراسان رضوی با آیت‌الله واعظ طبسی که در تالار آیینه برگزار شد، اظهار داشت: نگاه مرکزی تدوین برنامه سالانه سپاه در سلسله مراتب تشکیلاتی تمرکز بر عملیاتی شدن فرماندهی کل قوا است.

وی بیان داشت: در بحث داخلی نیز اصلی‌ترین دغدغه ما عملیاتی شدن شعار سال است که توسط مقام معظم رهبری در ابتدای هرسال معرفی می‌شود.

احمدی ادامه داد: باید توجه داشت که مقام معظم رهبری در نامگذاری سال‌ها، ۱۲ سال را با تأکید بر مسائل اقتصادی نامگذاری کردند و این نشان می‌دهد رهبری به این بخش نگاه ویژه‌ای دارند.

فرمانده سپاه امام رضا گفت: دشمن ۵۰ سال تلاش کرده نگاه ما را نسبت به کالا و اقتصاد داخلی تغییر دهد و به همین دلیل زبان آنها در مذاکرات هسته‌ای دراز است.

وی افزود: در سپاه نیز برای استفاده از کالا‌های داخلی اقدامات خوبی شده و سالانه ۸۰ میلیارد تومان نیز به بسیجیان برای احداث کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی از منابع مؤسسات داخلی سپاه کمک می‌شود.

احمدی در پایان در خصوص اقدامات فرهنگی نیز تأکید کرد: همچنین بیش از ۲۰ هزار حلقه ۲۰ نفره صالحین در مساجد و محلات با موضوعات توانمندسازی جوانان در خصوص شبیخون فرهنگی دشمن شکل گرفته است.

منبع : مشهد پیام

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون