تاریخ خبر: کد خبر: 228

شنیده های قاصد نیوز /

ترافیک حضور شخصیت ها در مشهد در ایام رحلت حضرت امام خمینی(ه)

شنیده ها حاکیست دکتر محمود احمدی نژاد به همراه دکتر الهام در شب رحلت امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله مصباح یزدی نیز در شب پانزدهم خرداد به سخنرانی خواهند پرداخت.

ترافیک حضور شخصیت ها در مشهد در ایام رحلت حضرت امام خمینی(ه)

به گزارش قاصدنیوز؛ شنیده ها حاکیست دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان برای اولین بار بصورت رسمی پس از انتخابات یازدهم در جمع مردم در شب رحلت امام خمینی (ره) سخنرانی می کند.

این مراسم سه شنبه 13 خرداد و از ساعت 21 از سوی کانون فرهنگی هنری بصیرت در مسجد حجت‌ بن‌الحسن (عج) واقع در خیابان عبادی 54 مشهد برگزار می‌شود. در این برنامه دکتر الهام نیز وی را همراهی می کند.

 

حضرت آیت الله مصباح یزدی نیز جمعه شب(16خرداد) بعد از نماز مغرب به دعوت هیئت فرهنگی مذهبی عمار در " ربع قرن زعامت امام خامنه ای" در حسینیه نصرت (خیابان ابن سینا نرسیده به سه راه ادبیات) به سخنرانی خواهند پرداخت.

 

امام جمعه مشهد آیت الله علم الهدی نیز در مراسم سالگرد ارتحال که به همت فرزندان شاهد برگزار شده است سخنرانی می کند. این برنامه که با مداحی حاج صادق آهنگران همزمان بانمازظهروعصر می باشد در بلوارشهیدرستمی جنب شهرک پردیس حسینیه فرزندان شهدا برگزار خواهد شد. قابل ذکر است این برنامه ویژه آقایان می باشد.

 

همچنین مطابق اعلام رسمی آستان قدس رضوی هم حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران، سه شنبه ساعت 20:45 در حرم مطهر رضوی "نقش رهبری امام خمینی (ره) درنهضت اسلامی ایران" را تبیین خواهند کرد.

 
عوامل وآثارو پیام های 15خرداد1342 نیز عنوان موضوعی است که حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضائیه در حرم رضوی از روز چهارشنبه تاجمعه ساعت 20:45 خواهد پرداخت.
 
 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون