تاریخ خبر: کد خبر: 2001

توافق ۳ نهاد براي تامين بودجه فيلم شهيد شوشتري

تهيه کننده فيلم سينمايي بهشت از جنوب شرقی گفت: بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس، سازمان بسيج و بنياد سينمايي فارابي براي تامين بودجه ساخت این فیلم سينمايي به توافق رسيدند.

توافق ۳ نهاد براي تامين بودجه فيلم شهيد شوشتري

به گزارش قاصدنیوز، ابراهيم اصغري در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت : ساخت اين فيلم که دلاورمردي هاي شهداي وحدت به ويژه سردار شهيد نورعلي شوشتري را به تصوير مي کشد به 4 تا 5 ميليارد تومان بودجه نياز دارد که بنياد حفظ آثار، سازمان بسيج و بنياد سينمايي فارابي براي تامين آن به توافق رسيده اند.

 

وی گفت : در حال حاضر بازنويسي فيلم نامه «بهشت از جنوب شرقي» توسط جواد اردکاني که کارگرداني اين اثر سينمايي را بر عهده دارد به پايان رسيده و در مرحله انجام اصلاحات و تغييرات نهايي است که پيش بيني مي شود نسخه نهايي فيلم نامه طي روزها آينده آماده شود.

 

گفتنی است پيش از اين قرار بود در سال 1391 استانداري خراسان رضوي و بنياد سينمايي فارابي در ساخت اين فيلم که روايتي از رشادت هاي سرداران خراساني است مشارکت داشته باشند اما به دليل محقق نشدن وعده ها ساخت اين اثر سينمايي تا کنون به تاخير افتاده است و اکنون به نظر مي رسد با توافق انجام شده مشکل تامين بودجه براي ساخت اين فيلم برطرف شود.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون