تاریخ خبر: کد خبر: 1947

فرهنگسراها همچون مسجد سنگری در برابر تهاجم فرهنگی است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و زیارت شورای شهر مشهد گفت: فرهنگسراها امروز مانند مسجد سنگری در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است که باید به آن توجه شود.

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام حسنعلی اخلاقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با احداث فرهنگسراها در شهر مشهد اظهار داشت: همچون مسجد که یک سنگر در برابر تهاجم فرهنگی است، فرهنگسراها نیز سنگری در برابر تهاجم فرهنگی هستند.

 

وی افزود: مسجد و فرهنگسراها در ظاهر ماموریت آنها متفاوت است ولی مکمل هم هستند و در واقع فرهنگسراها ستاد هدایت کارهای فرهنگی و تشکل‌های مردمی را در بحث فرهنگ دنبال می‌کنند.

 

عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه احداث فرهنگسراها انجام شده، بیان کرد: امیدوارم این شتاب در زمینه ساخت آنها رشد بیشتری پیدا کند و همچنین بر اساس اهداف شورای چهارم و کمیسیون فرهنگی سیاست‌گذاری کرده در این زمینه بیشتر از گذشته در این عرصه فعالیت داشته باشند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و زیارت شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: به همین دلیل در شورای چهارم فرهنگسراهای قرآن و عترت کار خود را آغاز کرده که امیدوارم ساخت فرهنگسراها نیز توسعه بیشتری پیدا کند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون