تاریخ خبر: کد خبر: 1170

توسط وزارت اطلاعات صورت گرفت:

تعطیلی دفتر شبکه ماهواره ای منتسب به جریان تکفیری شیعی در مشهد

این شبکه ها درجهت مخدوش نمودن وحدت و مصالح جهان اسلام در پوشش برنامه های مذهبی و شعائر اسلامی فعالیت می کردند.

تعطیلی دفتر شبکه ماهواره ای منتسب به جریان تکفیری شیعی در مشهد

به گزارش قاصدنیوز، پس از فتنه انگیزی و اختلاف افکنی های فراوان شبکه های ماهواره ای منتسب به جریان سیدصادق شیرازی در سطح جهان اسلام، روز گذشته روابط عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد: با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دفاتر تولید تعدادی از شبکه‌های ماهواره ای که در چهار استان کشور به طور مخفیانه و غیر قانونی در راستای ایجاد اختلافات مذهبی وتشدید تفرقه در جهان اسلام وتخریب وجهه تشیع فعالیت می نمودند ، شناسایی گردیده وبا حکم قضایی تعطیل وعوامل آنها بازداشت شدند.

 
برخی از این شبکه های ماهواره ای که مرکز پخش آنها در انگلیس وآمریکاست توسط این دفاتر و عوامل آن در استانهای قم ، اصفهان ، تهران و خراسان رضوی به پشتیبانی از برنامه های اختلاف افکنانه در جهان اسلام مبادرت می کردند.
 
بر اساس این گزارش، این شبکه ها در راستای اهداف برخی سرویس های اطلاعاتی بیگانه وتأمین اهداف استکبار جهانی فعالیت نموده و درجهت مخدوش نمودن وحدت و مصالح جهان اسلام در پوشش برنامه های مذهبی و شعائر اسلامی فعالیت می کردند .
 
http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2013/10/83766.jpg
 
اختلاف افکنی بین پیروان مذاهب اسلامی از طریق توهین و افترا به مقدسات آنها ، اهانت به علمای جهان اسلام ، اعلام هفته برائت در مقابل هفته وحدت ، تبلیغ وترویج سبک های غلط ، خرافی وخشن عزاداری ، محور و رویکرد اصلی برنامه های تولیدی این دفاتر بوده است.
 
 
قابل ذکر است طبق اعلام حساب توئیتر وابسته به این جریان، شبکه ای که در مشهد دفتر آن تعطیل و عوامل آن دستگیر شدند، با نام امام حسین(علیه السلام) مشغول به فعالیت بوده است.
 
دفتر این شبکه در مشهد چندی پیش در ایام ولادت امام حسین(ع) با سوء استفاده از غفلت مسئولین امر، اقدام به تبلیغ محیطی در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد کرده بود.

کلمات کلیدی

 • سیدجواد 6 0

  احسنت بر سربازان گمنام آقا امام زمان (عج)

 • Seyed 0 7

  به به حمله به مراجع که نماینده امام زمان عج هستن ..به به وچه چه داره تاسف داره

 • Seyed 0 6

  واقعا خجالت داره بنده خدا از کی تکفیری شده اقا سیدصادق شیرازی مدظله واقعا زشته دست از این حرکات زشت بردارید

  • مهدی 4 0

   بنده خداشاید تکفیری نشده باشه اما فعلا در خدمت اوناست و برای رسیدن اونا به اهداف شومشون تلاش میکنه

 • 2 0

  دستتون درد نکنه که دفترشونو بستین الهی زودتر رسوا بشن

 • امیر 1 0

  واقعا جای تاسف داره که این آقا بجای پرداختن به اهداف امام حسین. که همانا امر به معروف ونهی از منکر و حمایت همه جانبه از مظلوم ازهر دینی که باشه چه رسد اینکه مسلمون باشه سید جواب. خدارو در روز حسرت چی میخوای بدی

ارسال نظر

تریبون