تاریخ خبر: کد خبر: 1207

شام مشترک فائزه هاشمی، محمد نوری‌زاد، خزعلی و دیگر فتنه‌گران در دانشگاه امیرکبیر/عکس

در تاریخ یکم مرداد ۹۳ مراسمی به بهانه افطاری با تلاش عناصر افراطی و قانون‌شکن در دانشگاه امیرکبیر برگزار گردید که به محلی برای دید و بازدید متهمان فتنه ۸۸ بدل شد.

علیرغم قول فرجی‌دانا برای اصلاح رویه وزارت علوم در میدان دادن به عناصر معلوم‌الحال به منظور جلوگیری از التهاب‌آفرینی در دانشگاه‌ها، تحرکات عناصر فتنه‌گر کماکان ادامه دارد.

به گزارش قاصد نیوز به نقل از جهان‌نیوز، در روزهایی که دانشگاه ها ایام تعطیل خود را سپری می‌کنند، گویا فتنه‌گران و عناصر ضد انقلاب دست به دست هم داده‌اند و در حال کلید زدن التهاب و اغتشاشی دیگر در فضای دانشگاه ها هستند.

بر اساس گزارش خبرنگار جهان نیوز، در تاریخ یکم مرداد ۹۳ مراسمی به بهانه افطاری با تلاش عناصر افراطی و قانون‌شکن در دانشگاه امیرکبیر برگزار گردید که به محلی برای دید و بازدید متهمان فتنه ۸۸ بدل شد.

در این مراسم تنی چند از محکومان و متهمان فتنه ۸۸ و برخی زندانیان سیاسی ـ امنیتی که در دوران مرخصی خود به سر می‌برند، نیز حضور داشتند که حضور این اشخاص ماهیت این برنامه را برملا می‌کند. از چهره‌های حاضر در این مراسم می توان به فائزه هاشمی‌رفسنجانی، احمد شیرزاد (عضو شورای مرکزی حزب منحله مشارکت)، هاشم صباغیان و محمد ملکی (از اعضای گروهک نهضت آزادی) محمد نوری‌زاد (متهم فتنه ۸۸)، مهدی خزعلی (متهم فتنه ۸۸)، طاهرنژاد (ازاعضای کارگزاران)، نرگس محمدی (زندانی سیاسی-امنیتی) نسرین ستوده (از فعالان علیه امنیت ملی، عضو کمپین یک میلیون امضا و... زندانی امنیتی که در شهریور سال گذشته آزاد شده است!)، داوود هرمیداس باوند (که روزنامه اصلاح طلب آسمان، به نقل از وی لایحه قصاص را بعنوان لایحه ای غیرانسانی مطرح نمود)، بهاره هدایت، عیسی سحرخیز،  و ... نام برد.

 

 

 


حضور یکی از مسؤولان دانشگاه امیرکبیر در جمع فتنه‌گران!

به گزارش جهان نیوز، آنچه که سبب نگرانی بیش از پیش جامعه دانشگاهی می‌شود، حضور یکی از مسؤولان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این برنامه است.
 


برخی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با اعلام خبر حضور محمدرضا رازفر، مدیرکل دفتر سرپرست جدید دانشگاه به جهان، گفتند: حضور این فرد که به‌عنوان مدیرکل دفتر سرپرست جدید دانشگاه، در برنامه ای که میهمانان آن دشمنی خود را با نظام را در فتنه ۸۸ و مخالفت خود با اسلام را (همچون قصاص و حقوق زن و کشف حجاب و...) جار می‌زنند، غیرقابل اغماض و خلاف شعار اعتدال دولت فعلی است.
 


گفتنی است، این اقدام در حالی صورت می گیرد که یکی از اصلی ترین محورهای استیضاح وزیر علوم میدان دادن به فتنه گران در فضای دانشگاهی است که علیرغم قول فرجی دانا در دیدار با نمایندگان طراح استیضاح، کماکان شاهد ادامه آن هستیم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون