تاریخ خبر: کد خبر: 249

اخطار سازمان هواشناسی: وقوع وزش باد شدید در خراسان رضوی

به گزارش قاصد نیوز ، پیرو اخطاریه شماره 27 سازمان هواشناسی کشور در روز چهارشنبه 14 خرداد 93 ، در مناطقی از کشور شاهد بارش شدید باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود .

اخطار سازمان هواشناسی: وقوع وزش باد شدید در خراسان رضوی

به گزارش قاصد نیوز ، پیرو اخطاریه شماره 27 سازمان هواشناسی کشور در روز چهارشنبه 14 خرداد 93 ، در مناطقی از کشور  شاهد بارش شدید باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود . مناطق اعلام شده از طرف این سازمان عبارتند از گیلان، مازندران، تهران، سمنان، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوي و خراسان جنوبی .

در این اطلاعیه آمده است ، سیلابی شدن رودخانه ها  و مسیل ها ، آب گرفتگی معابر عمومی و کاهش دید به سبب گرد وخاک دور از انتظار نمی باشد .

 

همچنین مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی در مصاحبه با نسیم گفت: برای مقابله با وزش باد شدید آماده‌ایم.

 

حجت‌علی شایان‌فر افزود: بر اساس اطلاعیه هواشناسی، ممکن است سرعت باد در برخی مناطق به ۷۰ کیلومتر در ساعت نیز برسد لذا به تمامی فرمانداران استان با هدف آمادگی در برابر این پدیده اطلاع‌رسانی شده است

وی افزود هر هشداری را که مراکز علمی و تخصصی به ما بدهند بررسی می‌کنیم و برای مقابله با آن آمادگی داریم. بر این اساس و بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی به تمامی فرمانداران برای آمادگی در برابر این پدیده جوی اطلاع‌رسانی شده است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون