تاریخ خبر: کد خبر: 8881

چاقوکش‌هایی که از خارج تامین می‌شدند اما روحانی رفتار آنها را پای ستاد رقیب نوشت + فیلم

روحانی در مشهد: این چاقو کش ها که برای پاره کردن عکس های من گذاشتید چرا نرخ را بالا بردید؟ یک ساعت عکس پاره کردن، یک میلیون تومان!

به گزارش «قاصدنیوز»، رحیم نوروزیان فرماندار مشهد ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری این شهرستان که در فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: در مشهد برخی از ستادها یکدیگر را متهم به پاره کردن بنرهای کاندیدای مورد نظر خود می‌کردند، اما با پیگیری دستگاه‌های امنیتی، افرادی که خط دهی آنها، خارج از کشور صورت می‌گرفت، دستگیر و تحویل دستگاه‌های قضایی شدند.

 

وی ادامه داد: این افراد در ستادها مخالف کاندیدا شعارهایی سر می‌دادند تا درگیری و آشوب ایجاد شود.

 

فرماندار مشهد خاطرنشان کرد: مردم ایران با هوشمندی و درایت، تمامی توطئه‌ها را از حد تخریب بنرها تا برگزار نشدن انتخابات خنثی کردند.

 

نوروزیان با اشاره به چهارشنبه قبل از انتخابات و حضور دو کاندیدا به‌صورت همزمان در مشهد، گفت: با توجه به اهمیت مسائل امنیتی استرس آن روز بیشتر از روز انتخابات بود و در همان روز نیز، یک مورد که برای خرابکاری تلاش می‌کرد، توسط دستگاه‌های امنیتی دستگیر شد.

 

پیشتر حسن روحانی در ایام تبلیغات انتخاباتی این رفتارها را به گردن رقبایش انداخته بود که بعد از اظهارات فرماندار مشهد معلوم شد خارج‌نشینان مدیریت این اقدامات را بر عهده داشته‌اند.

 

فیلم/ روحانی در مشهد: چاقوکش‌هایی که گذاشتید عکس‌ها را پاره کنند. چرا نرخ را بالا بردید؟ هر عکس پاره کردن یک میلیون تومان؟ اگر کسی عکس مرا پاره کرد عکس العمل نشان ندهید. اگر کسی به روحانی فحاشی کرد. عکس‌العمل نشان ندهید. من به خاطر ملت ایران صبر کردم و صبر می‌کنم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون