تاریخ خبر: کد خبر: 8878

نامزد شورای پنجم: مراجع قانونی پاسخی به اعتراضات نمی‌دهند

بسیاری از نامزدهای انتخابات شورای شهر مشهد شکایت خود را تنظیم و به مراجع قانونی ارسال کرده‌اند.

به گزارش «قاصدنیوز»، فرج‌الله شوشتری با اشاره به اعتراضات نامزدهای شورای شهر مشهد به هیأت اجرایی انتخابات اظهار داشت: بسیاری از نامزدهای انتخابات شورای شهر مشهد شکایت خود را تنظیم و به مراجع قانونی ارسال کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه مراجع قانونی موظف‌اند به اعتراضات کاندیداها رسیدگی کنند، گفت: بنده نیز نسبت به شمارش و شیوه تقسیم آرا معترض هستم و این اعتراض را نیز منتقل کرده‌ام زیرا در بین نامزدهای انتخابات فرد دیگری با نام شوشتری حضور داشت و باید مشخص شود تقسیم آرا مشترک بین بنده و ایشان چگونه صورت گرفته است.

 

این نامزد انتخابات شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: بر اساس قانون، آرای مشترک باید جمع‌آوری‌شده و طبق اصولی مشخص بین نامزدهای مشترک تقسیم شود، نتیجه این تقسیم آرا نیز باید طی یک صورت‌جلسه ارائه شود.

 

شوشتری افزود: تا به این لحظه هیچ صورت‌جلسه‌ای ندیدم و هنوز اعلام نکرده‌اند چه تعداد رأی هم‌نام وجود داشته، چه تعداد به من و چه تعداد به نامزد دیگر اختصاص‌یافته است.

 

وی با تأکید بر اینکه با وجود ارائه قانونی اعتراض خود، هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ام، اظهار کرد: با این وجود، همچنان پیگیر هستم و تا دریافت پاسخ صحیح، اعتراض خود را پیگیری می‌کنم.

منبع: فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون